Сканер Touch ID буде вбудований в кнопку живлення нових MacBook Pro

В цьому році Apple планує випустити повністю оновлену серію MacBook Pro. За інформацією обізнаних джерел, ноутбуки нового покоління стануть тонші і легші. Крім іншого у них з’явиться датчик Touch ID для біометричної ідентифікації користувачів.

macbook pro power-1

Поряд з додатковим сенсорним OLED-екраном у верхній частині клавіатури, Apple додасть в нові MacBook Pro сканер відбитків пальців. Він буде інтегрований з кнопкою, яка відповідає за включення портативного комп’ютера.

«Джерело повідомило, що датчик Touch ID буде об’єднаний з кнопкою живлення, що безумовно має сенс», – повідомляє 9TO5Mac.

У новій операційній системі macOS Sierra вже передбачена функція Auto Unlock для авторизації за допомогою Apple Watch, однак якщо у користувача немає «розумного» годинника Apple, він зможе увійти в систему, приклавши палець до кнопки Power.

Оновлення торкнеться 13- і 15-дюймових моделей ноутбука. Запуск новинок запланований на IV квартал, в один час з релізом macOS Sierra.

Серед інших особливостей MacBook Pro варто відзначити допоміжну сенсорну панель на органічних світлодіодах (OLED). Вона розміститься над клавіатурою і замінить верхній ряд функціональних клавіш. Крім цього, MacBook Pro обіцяють підтримку універсального порту USB-C та інтерфейсу Thunderbolt 3.