Розкрита точна дата релізу Windows 10 Anniversary Update

Навесні на конференції для розробників Build 2016 Microsoft анонсувала велике оновлення Windows 10 Anniversary Update. Як було відразу ж очевидно з назви, реліз оновлення має відбутися приблизно через рік після виходу Windows 10.

Windows 10

Microsoft поки не робила ніяких офіційних заяв з точних термінів виходу апдейта, проте нова інформація може прояснити дане питання. Прес-реліз на сайті Microsoft News Center під заголовком «Microsoft announces Windows 10 anniversary update available Aug. 2 »не містить жодного тексту, але й заголовка досить, щоб розраховувати на появу оновлень 2 серпня.

Інформація з’явилася на офіційному порталі Microsoft, однак через якийсь час вона пропала з сайту: тепер про неї можна дізнатися лише з кешу. Можливо, прес-реліз був опублікований випадково раніше запланованого терміну, так що офіційний анонс може відбутися вже дуже скоро.

Якщо дата в заголовку точна, що виглядає досить імовірним, до релізу оновлення залишається рівно п’ять тижнів, так що фінальна версія Anniversary Update в найближчі пару тижнів може почати розсилатися партнерам Microsoft для установки на пристрої.

У Anniversary Update буде безліч нововведень, найвідомішим з яких стане підтримка розширень в браузері Edge. Крім того, щорічне оновлення подарує користувачам покращене меню «Пуск» і вдосконалений магазин Windows Store.

Відзначимо, що на конференції WinHEC компанія Microsoft оголосила, що такі великі оновлення для Windows 10, як Anniversary Update, виходитимуть не три, а два рази на рік. Кожен подібний апдейт буде офіційно підтримуватися протягом 14 місяців, після чого патчі і заплатки безпеки для нього перестануть випускатися, і таким чином користувачів будуть стимулювати до переходу на більш нову версію Windows 10.