Почалось масове виробництво iPhone 7

До передбачуваного релізу Apple iPhone 7 залишається 3 місяці та, за чутками, компанія вже розмістила замовлення на виробництво 78 мільйонів смартфонів. Замовлення було поділено, щонайменше, між двома великими виробничими компаніями: Foxconn і Pegatron. Останній, як свідчать інсайдери, днями розпочав виробництво перших iPhone 7, який потраплять на ринок. Як стверджує OnLeaks, Pegatron буде відповідати за продукцію тільки 4,7-дюймових моделей, тоді як 5,5-дюймовий iPhone 7 Plus зійде з конвеєра Foxconn.

Як показує досвід минулих років, слідом за подібними новинами кількість реальних витоків зростає багаторазово, а значить, вже скоро ми отримаємо перші підтвердження або спростування різних чуток, що зараз ходять в Мережі. Наприклад, стверджується, що в цілому дизайн смартфонів залишиться колишнім, однак зникне 3,5-мм аудіовихід, змістяться до верхнього і нижнього краю смужки антен, можливо, зменшаться рамки навколо дисплея. Більш сміливі припущення говорять про появу в лінійці нового кольору – яскраво-синього замість темно-сірого. У 4,7-дюймовому апараті як і раніше буде встановлена ​​єдина основна камера, тоді як в iPhone 7 Plus може з’явитися дублюючий модуль для підвищення якості знімків. З іншого боку, за останньою інформацією технічні проблеми можуть змусити Apple відмовитися від подвійної камери і старша версія цього року теж вийде в колишній комплектації.

Обидва смартфони будуть працювати на базі процесора Apple A10, отримають iOS 10 “з коробки” і, можливо, збільшений об’єм оперативної пам’яті.

Джерело інформації: PhoneArena