Рендер нових iPhone в кольорі «Deep Blue»

Авторитетний японський ресурс MacOtakara стверджує, що Apple має намір представити ще один колір для серії своїх смартфонів, який стане стандартним з виходом iPhone 7. Причому новий відтінок Deep Blue повинен замінити класичний Space Gray. Графічний дизайнер Мартін Хайек вирішив представити iPhone 7 і iPhone 7 Plus в новому варіанті колірного виконання.

Зображені на рендері смартфони в точності повторюють останні чутки про новий дизайн антенних вставок, поліпшену камеру в iPhone 7 і подвійну оптику в iPhone 7 Plus.

На ілюстраціях iPhone 7 в кольорі «глибокий синій» позує поруч з iPhone 6s в Space Gray. І таке порівняння дозволяє переконатися: новий варіант виглядає анітрохи не гірше, а навіть в чомусь краще і сучасніше.

iphone 7 deep blue iphone 7 deep blue iphone 7 deep blue

Deep Blue становитиме компанію кольорам Silver, Gold і Rose Gold. Якщо чутки підтвердяться, то потенційні покупці iPhone 7 не зможуть придбати смартфон в кольорі Space Gray.

iphone 7 deep blue

iphone 7 deep blue

iphone 7 deep blue

Колір Space Gray був представлений три роки тому одночасно з запуском смартфона iPhone 5s. Прийшовши на заміну кольору Black Slate, який використовувався в iPhone 5, він поступово проклав собі шлях до інших продуктів Apple, включаючи iPad Air, iPad Pro і 12-дюймовий MacBook. З релізом iPhone 6s компанія запропонувала покупцям модель в кольорі Rose Gold.

Офіційний показ iPhone 7 і iPhone 7 Plus очікується у вересні цього року.