macOS Sierra не дозволяє завантажувати додатки з невідомих джерел

Як повідомили розробники, що вже тестують бета-версію macOS Sierra, операційна система не дозволяє звичного способу встановити додатки, які не пройшли перевірку безпеки. Тепер в настройках більше не можна виставити галочку навпроти параметра «Встановлення з невідомих джерел». Завантаження додатків доступне тільки з Mac App Store і джерел, які отримали сертифікат безпеки.

Поки що серед розробників немає згоди щодо роботи нового блокувальника. Частина людей не відчули ніяких проблем при установці неофіційного софта.

У актуальній зараз OS X El Capitan 10.11.5 дозволяється інсталяція з будь-яких джерел – необхідно лише поставити галочку напроти пункту Anywhere у відповідному меню.

image

Але Sierra такими налаштуваннями не володіє.

Втім, обійти підозріле обмеження не так вже складно. Доведеться затиснути клавішу «Control», клікнути на додаток і натиснути «Open». Ця схема активує колишню систему – переводить повідомлення в діалог і дозволяє підтвердити свій вибір. Якщо в майбутніх апдейтах Apple закриє цей спосіб, багато користувачів втратять можливість встановити специфічний софт, а також перенесені з Windows додатки, які не проходять перевірку безпеки.