Кнопка Home в iPhone 7 може отримати Force Touch

Кнопка Home не зникне в новому iPhone, це вже давно всім зрозуміло. Однак, один раз ця кнопка вже змінилася, отримавши сканер відбитків пальців Touch ID. Цілком можливо, що її чекає друга зміна. За даними аналітика з Cowen and Company, фізична кнопка все-таки зникне, але замість неї з’явиться кнопка Home, виконана за технологією Force Touch.

кнопка Home з Force Touch

Іншими словами, насправді кнопка Home НЕ буде механічно рухатись, але вона буде давати користувачеві віддачу, створюючи відчуття того, що вона була натиснута. Так сьогодні працюють Тачпед в нових MacBook, оснащених технологією Force Touch.

Force Touch

У такого рішення більше плюсів, ніж мінусів. Якщо фізична кнопка буде відсутня, значить її не можна буде зламати. На жаль, з часом у багатьох користувачів iPhone кнопка Home виходила з ладу через простий знос деталей або через сміття або вологу. Немає кнопки – немає проблем.

кнопка Home з Force Touch

Варто відзначити, що в такому випадку компанії Apple доведеться придумати нову комбінацію для перезавантаження iPhone. На даний момент для перезавантаження потрібно одночасно затиснути кнопку Home і кнопку ввімкнення. Можливо, компанія задіє кнопки регулювання гучності для перезавантаження.

Аналітик з Cowen and Company також підтвердив уже раніше спливаючі чутки про новий iPhone. Так, за його словами, ґаджет буде захищений від вологи, він вийде без аудіороз’єму, але в новому кольорі Space Black.

Джерело інформації: iClarified