Китайці показали упаковку iPhone 7 з 256 Гб пам’яті

Напередодні виходу наступного iPhone кількість чуток про новинку зростає з величезною швидкістю. Не встигли користувачі обговорити можливості появи в iPhone 7 подвійної камери і труднощі з її установкою, як з Китаю прийшли нові подробиці майбутнього релізу.

На просторах китайської соцмережі Weibo з’явилися фотографії упаковки наступного iPhone з 256 Гб пам’яті.

iPhone 7 з 256 Гб пам'яті

Автор знімків нічого не повідомив з приводу комплектації і зовнішнього вигляду пристрою, представивши тільки упаковку. Якщо фото не є підробкою, то iPhone 7 з’явиться на полицях магазинів у звичній білій коробочці з лаконічним написом iPhone 7 і надкушеним яблуком на бічній поверхні.

iPhone 7 з 256 Гб пам'яті

На знімку задньої поверхні присутній напис 256 Гб, що говорить про збільшення максимального обсягу пам’яті смартфона. Також між китайськими ієрогліфами можна побачити написи англійською мовою, згідно з якими пристрої укомплектовано навушниками EarPods і кабелем зарядки Lightning-USB.

Оскільки на упаковці є згадка про навушники EarPods, можна припустити, що в iPhone 7 залишиться 3,5-мм аудіо-роз’єм. Проте, ніяких підтверджень достовірності знімків поки немає.