Huawei підтвердила факт розробки нового смартфона Nexus

Раніше в цьому році з’явилися чутки, що нові смартфони лінійки Nexus для Google буде виробляти тайванська компанія HTC. Нагадаємо, що саме вона випустила перший Android-смартфон HTC Dream, а також найперший Nexus One. Разом з цим неодноразово спливала інформація про те, що Huawei працює над спадкоємцем торішнього Nexus 6P. Апарат навіть був помічений в базі даних популярного бенчмарка, де серед характеристик значилися процесор Snapdragon 820 і 4 ГБ оперативної пам’яті. Сьогодні цю інформацію офіційно підтвердив один з керівників Huawei.

Генеральний директор Huawei Consumer Business Group в Південній Африці Шарлін Мунілейлл під час презентації лінійки смартфонів P9 в Південній Африці на цьому тижні повідомила про те, що в цьому році вони знову випустять новий Nexus.

“Nexus є дуже популярним продуктом. Гіки дуже люблять їх, однак зараз є не так багато людей, які купують пристрої Nexus. Оператори, як правило, не займаються лінійкою Nexus. Тим не менш поширенням займаються дистриб’ютори. Точно так же буде і в цьому році. До речі, ми знову зробимо Nexus “, – розповіла Шарлін Мунілейлл.

Nexus 6P вийшов успішним смартфоном, який нічим не поступався іншим флагманам, а в якихось моментах навіть перевершував їх. Тому не дивно, що Google вирішила продовжити співпрацю з Huawei. При цьому деякі джерела запевняють, що в цьому році вийде відразу три смартфона Nexus, два з яких випустить HTC.

Цілком можливо, що новий Nexus від Huawei буде флагманом в лінійці, а HTC випустить більш доступні рішення.

Джерело інформації: 9TO5Google