Google випустила четверту версію Android N Developer Preview

Лише через декілька днів з моменту виходу першої бети iOS 10 компанія Google поспішила випустити четверту модифікацію Android N з позначкою Developer Preview. Оновлення містить фінальні версії SDK-інструментів і набір API для розробників.
Як випливає з опису апдейта, розміщеного в блозі компанії Google, тепер знавці програмного коду і автори програм зможуть остаточно переконатися в працездатності створюваного ними ПО на пристроях з встановленою Android N. Більш того, у розробників з’явилася можливість публікувати засновані на API 24 додатки в Google Play, збираючи враження і відгуки перших користувачів.

Установка четвертої версії Developer Preview вже сьогодні доступна власникам Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 9 і Pixel C. Також серед підтримуваних ґаджетів числиться смартфон Sony Xperia Z3, що став єдиним з усього списку пристроєм не з лінійки Nexus. Отримати апдейт зможуть власники облікового запису розробника, зареєстровані в програмі тестування.

Фінальна версія Android N вийде вже цього літа. Згідно з матеріалами, наданими компанією Google в ході конференції Google I/O, оновлення стане найбільшим за останній час і принесе в роботу системи безліч нових функцій і додатків. Не менш значущим нововведенням прийдешнього апдейта є широкий асортимент смайликів «емодзі», частину з яких розробники можуть оцінити вже сьогодні.