Цікаві факти про Always On Display в Samsung Galaxy S7 та LG G5

Як відомо, Samsung Galaxy S7 та LG G5 отримали досить цікаву і багатьма очікувану особливість у вигляді Always On Display, який відображає найважливішу інформацію – мова йде в основному про час. Функція виявилась дуже корисна, якщо враховувати той факт, що тепер для того, щоб дізнатися час, нам не потрібно «будити» сам девайс.

У цій статті крім того, що вже всім відомо про цю особливість, нам би хотілося розповісти трохи більше. Наші колеги з Phone Arena провели ряд тестів за допомогою Basemark Power Assessment Tool і зробили деякі висновки, якими ми з вами сьогодні і поділимося, так як вважаємо, що ви просто зобов’язані про них знати.

AOD на LG G5 споживає менше енергії

Always On Display

Після ряду тестів наші колеги прийшли до наступного висновку: LG G5 споживає в середньому 70 мВт при активному стані AOD. Тим часом Always On Display на Galaxy S7 споживає 75 мВт в кращому випадку і 105 мВт в гіршому. При цьому різниця в процентному співвідношенні складає від 7 до 50 відсотків, що досить істотно.

AOD на обох пристроях споживає дуже мало енергії

Always On Display
Always On Display (AOD) в середньому на Galaxy S7 споживає 0,78% заряду акумулятора на годину. AOD у випадку з LG G5 витрачає не набагато менше – 0,65%. Звичайно, хто захоче, щоб кожну годину заряд акумулятора сідав майже на 1%? Ніхто. Але варто враховувати, що при реальній експлуатації споживання енергії буде істотно нижче, так як AOD в активному стані знаходиться не завжди. В кишені або в разі, якщо смартфон лежить екраном вниз, Always On Display перебуває в неактивному стані.

AOD не допоможе зберегти заряд

Always On Display
За даними наших колег, якщо ви бажаєте зберегти якомога більше заряду, найкраще вручну переводити девайс в активний стан за допомогою кнопки живлення для перегляду часу або повідомлень. Якщо вірити спостереженнями, в середньому звичайний користувач близько 150 раз переводить девайс в активний стан. 150 раз дисплей смартфона включається і витрачає енергію, але лише в дуже короткому проміжку часу.

Якщо ж говорити про AOD, процеси і датчики, що відповідають за реакцію на дії користувача, працюють постійно, тим самим протягом всього часу, поки девайс включений, витрачають дорогоцінну енергію акумулятора. Так, у випадку з Galaxy S7 за 12 годин звичайного використання AOD з’їв в 3,1-4,4 рази більше заряду акумулятора, ніж якби ви переводили девайс в активний стан 150 раз на короткий час. Тим часом AOD в LG G5 витрачає в 2,1 рази більше заряду батареї, що краще показників S7, але все ще досить спірно. Таким чином, відключення Always On Display заощадить вам від 4 до 9 відсотків.

Джерело інформації: techzilla