Apple може не представити цього року iPhone 7

Очікування швидкого релізу iPhone 7, що підігрівається великою кількістю суперечливих чуток, затьмарило розум багатьох шанувальників «фруктової» компанії. Все більше людей, відмовляючись вірити в сумну долю майбутнього флагмана, вважають за потрібне відмовитись від суворої реальності, яку нам пророкують безжальні журналісти і аналітики. Але по-справжньому сумно стає, коли настільки авторитетні видання, як The WSJ і VentureBeat, займають «їх» сторону.

Цього вересня компанія Apple відмовиться від дворічного циклу оновлення власних смартфонів. Замість цього, впевнені експерти The Wall Street Journal, нам втретє поспіль покажуть iPhone 6, який отримає зовсім незначні поліпшення. При цьому, що особливо дивує, в Купертіно можуть приберегти сьомий індекс для моделі 2017 року, охрестивши новинку якось інакше. Найбільш вірогідним титулом для наближеного оновлення є «iPhone 6s S» або, що більш логічно, iPhone 6SE.

Дана інформація отримала підтвердження вкрай обізнаного IT-блогера і оглядача журналу VentureBeat Евана Бласса, більш відомого як @evleaks. Посилаючись на інформовані джерела, знайомі з планами компанії, він зазначив, що Apple планує перейти на трирічний цикл оновлення пристроїв. Такий захід, що має, можливо, тимчасовий характер, є наслідком прагнення компанії більш ретельно підготуватися до десятирічного ювілею iPhone і «вистрілити» неперевершеною новинкою всього через рік.