Apple готує центр Moscone West до конференції WWDC

У понеділок, 13 червня в Сан-Франциско стартує щорічна конференція розробників WWDC, в ході якої Apple повинна представити свої нові програмні продукти.

У перший день конференції в будівлі Bill Graham Civic Auditorium пройде традиційна презентація Apple. Оформлення будівлі логотипами Apple і символікою конференції вже почалося. Ось як це виглядає на сьогоднішній день.

Наступні заходи WWDC пройдуть у виставковому центрі Moscone West. Там теж щосили кипить робота з оформлення фасаду і внутрішніх приміщень.

WWDC 2016

Очікується, що на WWDC 2016 Apple представить нову мобільну операційну систему iOS 10, настільну macOS, а також, можливо, нові tvOS та watchOS. Деякі джерела стверджують, що «залізних» новинок на презентації не буде, проте пару днів назад з’явилася інформація, що Apple все-таки покаже нові ноутбуки MacBook Air. Не виключена також і презентація нових MacBook Pro, відмінною рисою яких стане сенсорна OLED-панель над клавіатурою, яка значно розширить можливості управління додатками і системою в цілому.