Vulkan API – графіка консольного рівня на Android

Vulkan API -– свого роду аналог Metal від Apple, яку остання хвалила ну вже дуже старанно. Google на презентації приділила своєму творінню лише кілька секунд, продемонструвавши публіці нову частину серії Need For Speed ​​на мобільних платформах з Vulkan API. Цих кількох хвилин вистачило для того, щоб зрозуміти всю красу інтерфейсу (Application Programming Interface).

Завдяки Vulkan API у розробників з’явилося більше можливостей у використанні різних ефектів: розмиття, краплі дощу, поліпшені ефекти вогню і так далі.

До теперішнього моменту Vulkan API був доступний лише власникам смартфонів Samsung Galaxy S7 і Galaxy S7 edge, однак проблема полягала в тому, що розробники софта не стали оптимізувати свої додатки під флагмани Samsung – їм це просто невигідно. Тим часом спонсорувати Samsung окремих розробників не стане. Втім, корейці прекрасно розуміли, що новий Android отримає підтримку Vulkan API, тому крок Samsung є скоріше планом на майбутнє, а може, і просто маркетинговим ходом. У будь-якому випадку залучити чималу частину аудиторії їм вдалося.

Офіційний акаунт Google в Twitter опублікував невелике відеопорівняння графіки Need For Speed ​​з Vulkan API і без даного інтерфейсу.

Джерело інформації: Phone Arena