Стала відома ємність акумуляторів iPhone 7 та 7 Plus

Чутки про збільшення тривалості автономної роботи iPhone 7 та iPhone 7 Plus підтвердив черговий витік в простори “Всесвітньої павутини”. Перший отримає акумулятор ємністю 1735 мАг, тоді як другий – 2810 мАг. Це зовсім небагато, у порівнянні з iPhone 6S і 6S Plus, які володіють ємностями 1715 і 2750 мАг відповідно.

Акамулятор iPhone 7 та iPhone 7 Plus

Джерело також відзначає, що за рахунок свіжих алгоритмів енергоспоживання і менш «ненажерливого» процесора на практиці поліпшена «живучість» нових смартфонів Apple буде куди більш помітною. Напевно, на презентації не обійдеться без чергових демонстраційних таблиць, які порівнюють тривалість роботи нових і старих iPhone в різних режимах використання.

Нагадаємо: iPhone 7 і iPhone 7 Plus повинні отримати металеві корпуси з новою схемою розташування пластикових роздільників, що маскують антени. Ймовірний дизайн вже був продемонстрований за допомогою наочного рендеру. Крім самого розміру, Plus-версія може відрізнятися дуал-камерою. Точна дата анонсу новинок поки не уточнюється, але орієнтуватися варто на вересень.

Джерело інформації: Ubergizmo