QuickReply приносить повідомлення з Android N для попередніх версій системи

Одним з найбільш значних і корисних нововведень в Android N є вдосконалена система повідомлень. Завдяки їй можна відповідати на листи і повідомлення прямо з повідомлень, не відкриваючи відповідну програму. Розробники утиліти QuickReply зробили цю функцію доступною і для власників попередніх версій Android.

Для використання QuickReply насамперед потрібно в налаштуваннях системи надати цьому додатку доступ до повідомлень. Це необхідно, щоб програма могла в фоновому режимі відслідковувати їх появу і вставляти в них кнопки для швидкої відповіді. Ось короткий ролик, який відмінно демонструє роботу QuickReply.

Як ви могли побачити, утиліта QuickReply надає можливість не тільки вручну ввести текст своєї відповіді, але і вибрати вже готовий серед заздалегідь створених шаблонів. Це може вам стати в нагоді, якщо ви, наприклад, поспішаєте або перебуваєте в такому місці, де набирати текст на клавіатурі важко. У безкоштовної версії програми є тільки три заготовлені відповіді, зате в Pro-версії можна задати шаблони на всі випадки життя.

В даний час програма QuickReply знаходиться в стадії бета-тестування і працює з обмеженим списком додатків. В їх число входять найпопулярніші програми для обміну швидкими повідомленнями: WhatsApp, Telegram, Threema, Skype, Line, WeChat, Kik, EvolveSms, YAATA, Textra, ChompSms, Hangouts, Handcent SMS. Надалі розробники планують цей список значно розширити.

Завантажити додаток QuickReply можна безкоштовно в магазині Google Play. Для його роботи потрібно Android версії 5.0 або більш пізньої.

The app was not found in the store. 🙁