Представлений квадрокоптер Xiaomi Mi Drone з 4К-камерою

Схоже, настає ера справжньої битви дронів. Як і обіцяла компанія Xiaomi, 25 травня відбудеться анонс свого первістка в сфері літальних пристроїв. Сказано – зроблено!

Знайомимося – перший квадрокоптер Xiaomi – Mi Drone. Вирішивши надати універсальний продукт, китайці відразу ж запропонували два варіанти виконання свого ґаджета: з камерою на 1080p і на 4K – для тих, кому потрібна відмінна деталізація картинки (хоча сказати, що 1080p не вистачає для професійних завдань – складно).

На молодшу модель Mi Drone 1080p з завтрашнього дня буде ініційовано збір інвестицій, після чого компанія приступить до виробництва. А ось версія 4K вже сьогодні готова до бою.

XiaomiDrone_1

Трьохосьовий стабілізатор і вага всього в 140 грам. За словами генерального СЕО Xiaomi Лей Джуна, компанія витратила 7 років досліджень і представила понад 30 виробничих прототипів, перш, ніж зрозуміла, що готова до випуску власного квадрокоптера.

XiaomiDrone_2

Максимальний час польоту від одного заряду акумулятора – 27 хвилин. Ємність встановленої батареї – 5100 мАг.

XiaomiDrone_3

Mi Drone володіє функцією автопілота. Досить натиснути всього одну кнопку і він буде слідувати за вами, утримуючи в кадрі все, що відбувається. Передбачена і швидка доставка дрона на базу після натискання всього однієї клавіші.

І, нарешті, найголовніше і найцікавіше – ціна дрона від Xiaomi. Версія c камерою 1080p обійдеться в $380. За Ультрависоку роздільну здатність в моделі Mi Drone 4K доведеться віддати $456.

Джерело інформації: Mashable