Опубліковано кілька зображень корпусу iPhone 7

Новий витік від інсайдерів підтвердив кілька чуток щодо зовнішнього вигляду і деяких особливостей iPhone 7. Французький ресурс Nowhereelse опублікував кілька зображень корпусу смартфона, які вказують на те, що пристрій отримає виступаючу камеру і новий дизайн антен.

iPhone 7

Якщо вірити інформації джерела, «сімка» отримає більшу лінзу, що може вказувати на використання нового, більш досконалого модуля камери. При цьому Apple не вдалося приховати камеру в корпусі. Але якщо в iPhone 6s вона виступає досить різко, то в iPhone 7 межі мають більш округлу форму. Сам об’єктив перемістився трохи ближче до кута смартфона.

Також джерело опублікувало фотографії дисплейних кабелів для iPhone 7. Це підтверджує повідомлення, про початок складання нових смартфонів компанії Apple.

Як уже неодноразово повідомлялося, 3,5-мм аудіо роз’єма у iPhone 7 не буде – Apple запропонує використовувати навушників, що підключаються по Bluetooth або Lightning-інтерфейсу. Пластикові смуги, що приховують антени, перемістяться до торців і стануть менш помітними.

Нові та попередні витоки вказують на те, що очікувати кардинально нового дизайну в iPhone 7, вихід якого очікується у вересні 2016 року, не варто.

Джерело інформації: Nowhereelse