Оновлення Google Keyboard до версії 5.0 принесло багато корисних функцій

Вчора в Мережі з’явилась оновлена клавіатура Google версії 5.0. Дана версія отримала багато цікавих і корисних функцій. Давайте подивимося на них.

1. З’явилася можливість «Показувати межі клавіш», класична тема тепер не знадобитися.

2. Був доданий «Режим введення однією рукою», при цьому сама клавіатура зменшується в розмірах і її можна налаштувати під себе в залежності від того правша ви чи лівша. Дану функцію також можна ввімкнути довгим натисканням клавіші «enter» або «коми» і свайпом на відповідну піктограму.

3. Можна включити підказки на кожній літері, це допоможе вам скоротити час при наборі тексту з додатковими символами.

4. З’явилося швидке переміщення по тексту, для цього треба зробити тап по «пробілу» і рухати в потрібному напрямку, більше не треба тапати на потрібне місце і часто промахуватися; як виявилося на практиці – це дуже корисна функція. Подібним чином можна видаляти одночасно кілька слів, для цього треба зробити свайп зліва від клавіші «delete».

5. Також можна налаштувати висоту самої клавіатури, тут все залежить від довжини ваших пальців, всього є 5 варіантів налаштування клавіатури від найкоротшої до найвищої.

6. Ну і останне – було оновлено введення жестами і тепер клавіатура Google підтримує ураїнську мову, що дуже порадує  любителів писати свайпом.

Google Keyboard 5.0 найближчим часом з’явиться в Google Play.

Найбільш нетерплячі можуть завантажити APK-файл тут.