Оновлений Telegram дозволяє редагувати повідомлення після відправлення

Популярний месенджер Telegram тримав нові можливості. Тепер користувачі можуть редагувати повідомлення навіть після відправлення. Розробники підкреслили, що скористатися функцією редагування можна як в групових чатах, так і в особистому листуванні.

Редагування повідомлень доступне для користувачів iOS, Android та на десктопній версії Telegram.

Для входу в режим редагування досить тапнути на раніше відправлене повідомлення. У меню, вибрати Edit (Редагувати), внести зміни прямо в рядку відправки повідомлення і натиснути Save (Зберегти). Повідомлення буде тут же виправлено, а поруч з точним часом відправлення буде відображатися позначка Edited (Відредаговано).

На офіційному сайті вказано і крайній термін, протягом якого можна відредагувати відправлене повідомлення. Він становить всього 2 дні, після чого меню редагування «для застарілих повідомлень» стане не доступних.

Нова версія Telegram дозволяє покликати користувача в діалог, навіть в тому випадку, якщо він відключив повідомлення. Перед початком імені користувача достатньо поставити знак «@». Ще одне нововведення – швидкий виклик часто використовуваних пошукових роботів. З повним списком змін можна ознайомитися на офіційному сайті месенджера Telegram.

Завантажити з Google Play Завантажити з AppStore