Новий месенджер Google Allo запропонує варіанти відповіді на повідомлення

Кілька днів тому компанія Google анонсувала месенджер Allo, чутки про який ходили вже кілька місяців. Головна особливість програми – вбудований асистент від Google, а також інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і декілька незвичайних особливостей, про які на презентації розповів Ерік Кай (Erik Kay), директор відділу розробки та комунікаційних продуктів. Google Allo дебютує на iOS і Android цього літа і буде доступний користувачам абсолютно безкоштовно.

Робота з месенджером починається з реєстрації телефонного номера і підключення облікового запису Google, хоча останній крок виконується лише за бажанням користувача. Зовні додаток пропонує абсолютно стандартний інтерфейс – вікно з чатом, клавіатура, смайлики Emoji і стікери. Перед відправкою фото можна намалювати на ньому що-небудь, а якщо поводити пальцем по кнопці «Відправити», шрифт текстового повідомлення змінить свій розмір в більшу або меншу сторону.

Головною «фішкою» Allo став вбудований асистент. Його суть полягає в можливості шукати необхідну інформацію безпосередньо у вікні чату. Для цього необхідно почати бесіду зі співрозмовником @google і задавати йому питання, що цікавлять. Більш того, користувач може продовжувати бесіду в тому ж вікні і задавати нові питання. Google відзначає, що їх бот набагато розумніші, ніж інші подібні системи: він розпізнає складні комплексні запити і видає осмислені релевантні результати.

Втім, @google може працювати навіть в груповій бесіді з вашими друзями. Якщо вони поставлять вам будь-яке питання, @google автоматично сформує в нижній частині чату можливі варіанти ваших відповідей. Те ж саме станеться, якщо співрозмовник відправить вам, наприклад, веселу чи сумну фотографію. Наприклад, отримавши зображення радісної події, в можливих швидких відповідях вам будуть запропоновані такі варіанти як «Вітаю!» або «Ти виглядаєш чудово!». Асистент автоматично розпізнає зображення і пропонує вам можливі реакції, позбавляючи від необхідності друкувати відповідь – вам потрібно буде всього лише вибрати потрібний варіант швидкої відповіді.

Всі розмови є зашифрованими, і ніхто, крім Google, не має до них доступу. При цьому Ерік Кай запевнив, що все листування зберігається на транзитних умовах, і навіть Google не зможе прочитати її. Якщо користувач захоче створити абсолютно секретну переписку, в Allo буде доступний режим інкогніто, аналогічний такому в браузері Google Chrome. Правда, в такому режимі доступ до асистента @google буде недоступний. Правда, малоймовірно, що в Allo з’являться інші чат-боти. Про точну дату появи месенджера Allo в магазинах додатків стане відомо трохи пізніше.

Джерело інформації: The Verge