Нова система штучного інтелекту від Apple буде краще ніж конкурентів

Apple працює над системою штучного інтелекту, яка випередить за можливостями всіх конкурентів на ринку, передає Techinsider з посиланням на власні джерела. Технологія буде реалізована в оновленому голосовому помічнику Siri.

Siri

Восени минулого року Apple купила британську компанію-розробника VocalIQ, яка спеціалізується на системах розпізнавання голосових команд на звичайній мові. Її технології передбачають можливість вести діалог з мобільним пристроєм, віддаючи команди управління навігаційною, мультимедійною системами та іншими сервісами.

«За відомостями джерел, близьких до продукту VocalIQ, ця розробка набагато перспективніша головних конкурентів Siri, таких як Google Now, Amazon Alexa і Microsoft Cortana. Насправді дивно, що Apple купила VocalIQ до того, як компанія змогла закінчити і випустити додаток для смартфонів. Після покупки Apple залишила велику частину команди VocalIQ і дозволила їй працювати у власному офісі в Кембриджі та інтегрувати свій продукт з Siri».

До угоди з Apple компанія VocalIQ проводила порівняльне тестування своєї технології з Siri, Google Now і Cortana. На запитання на кшталт «Знайди найближчий китайський ресторан з паркуванням, Wi-Fi і дитячим меню» VocalIQ відповідала успішно з імовірністю 90%, тоді як результат Google Now, Siri і Cortana не перевищував 20%.

VocalIQ опрацювала близько 10 000 діалогів і навіть з такою відносно невеликою кількістю запитів вона змогла випередити Siri, яка обробляє мільярд запитів в тиждень, вказує видання.

Інша перевага VocalIQ полягає в здатності функції при спілкуванні розуміти контекст персонально для кожної людини. Крім того, технологія може фільтрувати сторонні шуми і згодом адаптуватися до вимови користувача.