На Nexus 5X вдалося запустити Windows 10 Mobile

Тема можливості завантаження двох ОС на флагманські смартфони та планшети не користується популярністю серед А-брендів, проте деякі виробники і сторонні розробники все ж продовжують експериментувати в цьому напрямку. Героєм останніх подібних випробувань став Nexus 5X, на якому вдалося запустити Windows 10 Mobile.

На ролику, що з’явився в Мережі, демонструється цілком працездатний пристрій з функціонуючими сервісами мобільної «десятки», включаючи навіть магазин додатків, браузер та інше. Яким чином на Nexus 5X вдалося встановити ОС Microsoft, розробник не уточнює.

Ймовірно, для експерименту Nexus 5X був обраний не випадково – по частині основних характеристик він близький до Lumia 950. Останній відрізняється лише збільшеною роздільною здатністю дисплея і більшим обсягом ОЗП, хоча 2 ГБ Nexus 5X виявилось цілком достатньо.

windows-10-Xiaomi Mi4

Нагадаємо, що в даному напрямку працює і сама Microsoft, яка раніше запустила спеціальну програму, в рамках якої групі користувачів запропонована можливість встановлення мобільної Windows 10 на смартфон Xiaomi Mi4. Правда, дана ініціатива подальшого розвитку все ще не отримала.