Microsoft збирається відмовитися від споживчих смартфонів

В рамках оптимізації роботи мобільного підрозділу компанія Microsoft збирається звільнити до 1850 співробітників, закрити фінський центр досліджень і розробок, і списати близько $950 млн, $200 з яких підуть виключно на вихідну допомогу. За інформацією закордонних видань таке рішення свідчить про відхід з ринку споживчих смартфонів.

Підтверджує це лист Террі Майерсона, керівника підрозділу Windows and Devices, який потрапив у Мережу. У ньому співробітникам компанії він повідомив, що Microsoft відтепер буде концентруватися на смартфонах для бізнес-сегменту і на пристроях з підтримкою Continuum. Це неймовірно важке рішення було прийнято після підтвердження вкрай низької частки Windows Phone на ринку – менше ніж 1%.

З огляду на такі масштабні звільнення і закриття підрозділу в Фінляндії, Microsoft явно не планує зберігати обсяги виробництва на колишньому рівні. Ймовірно, після такої реорганізації у вільному продажу смартфони на Winodws Phone залишаться лише на обраних ринках і в куди меншій кількості. Деякі ж джерела стверджують, що сама Microsoft більше не випускатиме споживчі фаблети, лише надаючи ліцензію іншим компаніям.

Джерело інформації: Gizmodo