Microsoft випустить спеціальну версію Paint для Windows 10

За даними користувача твіттера з ніком WalkingCat, компанія Microsoft розробляє версію графічного редактора Paint спеціально для Windows 10. Додаток називається Newcastle, і його вже можна виявити в магазині Windows, хоча програма не встановлюється.

Newcastle виглядає як злегка видозмінений Paint – з тими ж інструментами для малювання і редагування зображень. Інтерфейс цієї програми виконаний в стилі, схожому для всіх проектів Microsoft, випущених для Windows 10. За своїми можливостями Newcastle не поступається класичному Paint і підходить для експрес-редагування зображень і створення простеньких малюнків.

Newcastle

Не виключено, що Newcastle буде підтримувати функцію Windows Ink, яка з’явиться з випуском наступного великого оновлення Windows 10, реліз якого відбудеться цього літа. Windows Ink забезпечить більш досконалу підтримку стилусів на Windows-пристроях із сенсорними екранами.

Швидше за все, Newcastle – не фінальна назва цього додатка. В описі до нього наводиться інформація про футбольний клуб Newcastle United (ймовірно, для того, щоб заплутати надмірно цікавих користувачів).