MediaTek представила технологію швидкої зарядки Pump Express 3.0

Ми все більше часу стали проводити біля розеток, чекаючи, коли відсоток за відсотком наш ґаджет отримає необхідний заряд. Збільшуються ємності акумуляторів, і зростає час зарядки пристроїв, проте це лише одна сторона медалі, адже зі зворотньої – виробники працюють над поліпшенням показників часу зарядки ґаджетів і витратами самого заряду.

Як довго вам потрібно залишати смартфон поруч з розеткою? Приблизно 2 години, чи не так? Тепер марне очікування в минулому. Компанія MediaTek рада представити технологію швидкої зарядки Pump Express 3.0. За заявою компанії, за допомогою даної технології зарядити смартфон з 0% до 70% можна всього за 20 хвилин, при цьому конкуренти показують більш скромні результати, що дорівнюють 40-100 хвилинам. Правда, незрозуміло, про яких конкурентів йдеться.

5 хвилин зарядки дадуть користувачеві цілих 4 години в режимі розмови. У компанії також попрацювали над перегрівом під час зарядки, тепер смартфони з даною технологією будуть грітися менше. У компанії подумали і над захистом: було додано близько 20 захисних механізмів.

Pump Express 3.0

Технологія Pump Express 3.0 стане першою, де використовується зарядка через стандарт Type-C Power Delivery, завдяки якому заряд буде йти безпосередньо до батареї, зменшуючи при цьому розсіювання потужності, цей показник вдалося поліпшити на 50%. Коефіцієнт корисної дії склав 95% завдяки низькому опору і струму понад 5A.

Перший девайс, оснащений швидкою зарядкою Pump Express 3.0, ми побачимо вже в цьому році, працювати пристрій буде на базі процесора Helio P20. Трохи пізніше очікується підтримка технології іншими чіпами.

Джерело інформації: AndroidAuthority