Huawei P9 потрапив до майстрів iFixit

Новий флагманський смартфон Huawei P9 цікавий як мінімум з тієї причини, що оснащений подвійною камерою, яка розроблялася в тісній співпраці з компанією Leica.

Фахівці популярного ресурсу iFixit нарешті придбали даний девайс і негайно провели розбирання, щоб подивитися, що ховається всередині суцільнометалевого корпусу, і оцінити ремонтопридатність смартфона.

Насамперед в ході розбирання співробітники відзначили сильну схожість антен, скошених граней і полірованого алюмінію в Huawei P9 зі смартфонами від Apple. Ще схожими виявились два нестандартних ґвинта на нижній межі, для яких потрібна спеціальна викрутка. При цьому iFixit похвалили Huawei за відсутність виступаючої камери.

Всередині Huawei P9 був виявлений такий самий сканер відбитків пальців, який використовується в Nexus 6P і Nexus 5X. Більшість компонентів та модулів легко від’єднуються, включаючи роз’єм USB Type-C. Також під процесором і чіпами пам’яті була виявлена ​​термопаста. В основному співробітники iFixit залишилися задоволені тим, як зібраний Huawei P9, але виділили і деякі недоліки. Наприклад, дисплей і скло є одним цілим, тому заміна буде дорожче, а нестандартні гвинти вимагають наявності спеціальних інструментів.

За результатами демонтажу Huawei P9 отримав 7 балів з 10 за шкалою ремонтопридатності, що є досить хорошим показником на тлі флагманів інших компаній.

Джерело інформації: 9TO5Google