HTC 10 провалився на китайському ринку

Китайських цінителів високих технологій можна без будь-яких сумнівів назвати особливими. Причина цього полягає в місцевих виробниках, новинки яких відрізняються передовими характеристиками і приємною ціною. Крім того, отримати їх можна без будь-яких зусиль. Цілком ймовірно, що все перераховане вище зробило китайських споживачів вимогливими і вибагливими одночасно. Довести це вдалося компанії HTC, кількість попередніх замовлень на новий флагман якої не перевищила 300 примірників.

Як ви напевно знаєте, флагманський смартфон випускається не в єдиній версії. Крім звичайного HTC 10 з чотирьохядерним чіпсетом Snapdragon 820 і 4 ГБ оперативної пам’яті, в продажу доступна модель HTC 10 Lifestyle. Його головними відмінностями є Snapdragon 652 і 3 ГБ оперативної пам’яті. Як повідомляють представники ресурсу pocketnow, в Китаї керівництво тайванської компанії вирішило реалізовувати саме останню версію.

HTC 10

Чи вистачило гладкого металевого корпусу і не кращих показників для того, щоб привернути увагу споживача? Ні в якому разі. Згідно з даними джерела Focus Taiwan, HTC 10 Lifestyle був попередньо замовлений за весь період 251 разів.

З огляду на обсяг китайського ринку, такий результат можна назвати цілком провальним.

Джерело інформації: Ubergizmo