HoloFlex – перший на ринку гнучкий смартфон

Дослідники з лабораторії Human Media Lab Університету Куїнс (Канада) продемонстрували прототип смартфона, який не лише здатний до деформації, але і дозволяє переглядати об’ємне зображення без спеціальних окулярів.

Апарат названий HoloFlex. Він оснащений сенсорним дисплеєм формату Full HD (1920×1080 пікселів), виконаним за технологією Flexible Organic Light Emitting Diode (FOLED). Панель містить масив з більш ніж 16 000 мікролінз, отриманий методом 3D-друку.

Сформоване стереоскопічне зображення має роздільну здатність всього 160×104 точок. Але переглядати його можуть відразу кілька користувачів; причому для цього не потрібні ні засоби відстеження положення голови, ні будь-які додаткові пристосування.

HoloFlex2

Шляхом згинання смартфона в ту чи іншу сторону можна взаємодіяти з віртуальними об’єктами на екрані або здійснювати управління в іграх.

Прототип HoloFlex має на борту процесор Qualcomm Snapdragon 810 (чотири ядра ARM Cortex-A57 і чотири ядра Cortex-A53; графічний контролер Adreno 430) і 2 Гбайт оперативної пам’яті. Операційна система – Android 5.1.