Google збільшить швидкість розповсюдження оновлень Android

Кожен знавець високих технологій може з легкістю назвати найбільш слабке місце операційної системи Android. Це, звичайно ж, надто повільне поширення оновлень до її найбільш актуальних версій. Ходити далеко за прикладами тут не доведеться: кілька тижнів тому ми дізналися про те, що під керуванням Android Marshmallow працює лише 7,5 відсотка пристроїв. Безумовно, в порівнянні з 4,6 відсотка минулого місяця такий ривок є значним, однак цього все одно недостатньо. Схоже, скоро ситуація зміниться. Вплинути на хід подій планує Google.

Як повідомляють представники ресурсу phonearena з посиланням на повідомлення Bloomberg, в найближчому часі співробітники компанії Google спробують вирішити дану проблему. Зроблено це буде вкрай цікавим способом. Крім публікації даних про частку тієї чи іншої версії операційної системи в цілому, пошуковий гігант може почати ділитися інформацією про швидкість оновлень різними виробниками.

Все вірно. Зовсім скоро нас можуть чекати таблиці з докладним описом того, скільки знадобилося тому або іншому виробникові на випуск апдейта. Очевидно, що знаходження на перших позиціях рейтингу позначиться на виборі покупців, а тому за них боротимуться.

Хочеться вірити, що знати про існування такого списку будуть не тільки цінителі високих технологій, але і менш активні ентузіасти.

Чи вважаєте ви такий хід ефективним? Поділіться своїми відповідями в коментарях.