Дроп-тест HTC 10 та Galaxy S7

В цьому місяці HTC 10 вже перевірили на міцність, в результаті чого виявилося, що зігнути даний апарат руками практично неможливо. Тепер ресурс PhoneBuff вирішив влаштувати дроп-тест флагманів від HTC і Samsung. За допомогою спеціального пристосування HTC 10 і Galaxy S7 скинули чотири рази на бетонну плиту: задньою стороною, нижньою гранню, бічну і екраном вниз. У першому ж тесті у Galaxy S7 розбилася скляна задня кришка, тоді як суцільнометалевий HTC 10 відбувся парою подряпин. При падінні на нижню і бічну грань обидва смартфона добре впоралися із завданням і отримали лише кілька некритичних пошкоджень.

При падінні екраном вниз у обох смартфонів розбилося скло. При цьому у Galaxy S7 був пошкоджений в тому числі і екран, а тому користуватися пристроєм далі було неможливо. HTC 10, навіть не дивлячись на “павутину” з тріщин, залишився повністю працездатним.

Цікаво, що HTC 10 був кинутий 32 рази, перш ніж його екран розбився. Ресурс PhoneBuff назвав HTC 10 найміцнішим смартфоном в своєму списку. На другому місці у них розташований HTC One M9, а на третьому – Apple iPhone 6.

Джерело інформації: AndroidCommunity