Дизайнер показав ефектний концепт Galaxy S8 edge

Як повідомляють представники ресурсу PhoneArena автором нового концепту став дизайнер під ніком Steel Drake. Якщо дане словосполучення здається вам знайомим, цьому є пояснення. Справа в тому, що кілька років тому він продемонстрував концепт iPhone 8, який викликав чимало розмов.

З тих пір автор встиг вибрати правильний шлях і зайнявся створенням концептів флагманських пристроїв під управлінням операційної системи Android. Отже, що ж ми отримаємо від Galaxy S8 edge, яким його бачить дизайнер?

Перш за все, це вигнутий дисплей, без якого не можна уявити будь-який пристрій з приставкою «edge». Крім того, автор концепту пропонує впровадити вбудований проектор на задню частину смартфона. Зізнатися, таке рішення виглядає амбітно, однак користі від нього не так вже й багато.

 

Ще одним нововведенням стала інноваційна система зарядки Charge Translator. Як ви напевно здогадалися, відповідно до задуму автора, вона дозволить заряджати пристрій по повітрю без будь-яких проводів і спеціальних підставок.

Чи сподобалося вам побачене? Хотіли б ви обзавестися Galaxy S8 edge з таким дизайном? Поділіться своїми відповідями в коментарях.