Apple ввела нові правила використання Touch ID на iOS

Компанія Apple скоригувала правила використання сканера відбитків пальців Touch ID на iPhone та iPad. Про це вдалося дізнатися від зарубіжних колег, які виявили нововведення. Сама ж корпорація вирішила не афішувати зміни, щоб не привертати увагу. Так що ж нового, запитаєте ви?

Touch ID

Згідно нових правил користувачі iPhone та iPad тепер зобов’язані вводити пароль розблокування через 8 годин, протягом яких пристрій не використовувався. Тобто, якщо ви лягли спати і проспали 8 або більше годин, вранці ви не зможете розблокувати смартфон відбитком пальця – доведеться ввести код доступу.

Для порівняння раніше цей проміжок був набагато більше – 6 днів. Тому вводити код доступу власникам i-пристроїв доводилося тільки після перезавантаження, якщо ґаджетом не користувалися протягом 48 годин, також, якщо ви додали новий відбиток пальця, або зробили п’ять безуспішних спроб розблокування за допомогою Touch ID.

З чим пов’язані ці нововведення? Точної інформації немає, але подейкують, що вся справа в судових розглядах, коли суд попросив підозрюваного за допомогою відбитка пальця розблокувати пристрій.