9 червня компанія Lenovo розкриє всю інформацію про смартфон Project Tango

Компанія Lenovo оголосила, що в цьому році конференція Tech World пройде не в Китаї, як це було в минулому році, а в сонячній Каліфорнії, в місті Сан-Франциско. Захід заплановано на 9 червня.

У центрі уваги буде перший смартфон, створений в рамках проекту Project Tango від Google для звичайних споживачів. Його вже показували на початку 2016 року на виставках CES і MWC, а тепер Lenovo обіцяє розповісти всі подробиці про пристрій, в тому числі його технічні характеристики і вартість, яка, за наявною інформацією, буде досягати $500.

Нагадаємо, що ключовою особливістю пристроїв лінійки Project Tango є можливість створювати 3D-моделі об’єктів і оточення. Також за допомогою 3D-сканування смартфон можна використовувати для навігації усередині приміщень з використанням доповненої реальності.

Також компанія Lenovo заявила, що на Tech World нас чекає анонс “блокбастера” в лінійці Moto. Цілком можливо, що смартфон Project Tango якраз і буде випускатися під брендом Moto. Також є чутки, що на цій виставці буде представлений флагманський Moto X четвертого покоління.

Джерело інформації: AndroidAuthority