Знижки на додатки в App Store | 8 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Cut the Rope: Time Travel

Подорожуйте в часі разом з Ам Нямом і годуйте його предків льодяниками в новій грі Cut the Rope: Time Travel. На кожному рівні вас чекають два кумедних і голодних монстрика, що робить гру Cut the Rope: Time Travel подвійно цікавою. Якщо ви любите грати в Cut the Rope, вам обов’язково сподобається Cut the Rope: Time Travel.

Cut the Rope: Time Travel HD

Подорожуйте в часі разом з Ам Нямом і годуйте його предків льодяниками в новій грі Cut the Rope: Time Travel HD. На кожному рівні вас чекають два кумедних і голодних монстрика, що робить гру Cut the Rope: Time Travel HD подвійно цікавою. Якщо ви любите грати в Cut the Rope, вам обов’язково сподобається Cut the Rope: Time Travel HD.

Around The World in 80 Days

Разом з головними героями ви відправляєтеся в кругосвітню подорож. Кожна сцена – це новий континент, нова країна, нове місто, де ви опинитеся в атмосфері цього регіону завдяки мальовничій колоритній графіці і унікальному музичному супроводі.

Flight Fight 2

Гра Flight Fight 2 містить більш ніж 90 рівнів шутера «лети і стріляй». Ще більше ворогів, зброї та персонажів. Відбий напад Легіону. Гра створює відчуття боротьби з цілою ордою різноманітних монстрів, а не постійно повторюваних однакових загонів. Заробляйте досягнення і отримуйте нагороди.

Flight Fight 2
Flight Fight 2
Developer: Xing Xing
Price: USD 0.99+

Flight Fight 2 HD

Гра Flight Fight 2 HD містить більш ніж 90 рівнів шутера «лети і стріляй». Ще більше ворогів, зброї та персонажів. Відбий напад Легіону. Гра створює відчуття боротьби з цілою ордою різноманітних монстрів, а не постійно повторюваних однакових загонів. Заробляйте досягнення і отримуйте нагороди.

Flight Fight 2 HD
Flight Fight 2 HD
Developer: Xing Xing
Price: USD 0.99+