Знижки на додатки в App Store | 6 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Implosion

Геймплей ігрової консолі – тепер на мобільних пристроях! Приголомшлива графіка, звуковий супровід і солідна знижка змусять вас її завантажити. Бийтеся за виживання людської раси! До речі, додаток стрімко продовжує дешевшати.

CamScanner

Вкрай корисний додаток, який допоможе вам перетворити свій iPhone в справжнісінький сканер. В рамках обмеженої акції поширюється абсолютно безкоштовно.

CamScanner +
CamScanner +
Developer: Linguan Data
Price: USD 0.99+

Supermarket Mania

Управляти продуктовим магазином може бути неймовірно цікаво! Допоможіть Ніккі впоратися з п’ятьма магазинами так, щоб полиці тріщали від товарів. Ніккі потрібно бути напоготові, тому що могутній конкурент чекає не дочекається закриття її справи.

The app was not found in the store. 🙁

Best Album

Додаток для організації фотографій в сховище Picasa з підтримкою геопозиції і повного права вільного вирішування каталогізації.

The app was not found in the store. 🙁