Знижки на додатки в App Store | 4 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі додатків діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Top Camera 2

Попередньо встановлений в iOS додаток “Камера” не вирізняється багатофункціональністю, проте все це може виправити додаток Top Camera 2. Налаштування експозиції, балансу білого, насиченості, температури, десятки фільтрів і режимів.

Top Camera 2
Developer: Lucky Clan
Price: USD 4.99

File Manager Plus

Файловий менеджер з гнучкими налаштуваннями і лаконічним інтерфейсом, який дозволить навести порядок у вашому смартфоні. File Manager Plus підтримує завантаження і обмін даними з хмарними сервісами такими, як OneDrive, Google Drive, Dropbox, Box.

File Manager Plus
Developer: Sin Yee Fan
Price: USD 4.99

Quick Fit

Сім хвилин можуть здатися зовсім коротким проміжком часу. Але якщо ви присвятили його тренуванню і простим вправам, вже через кілька місяців відчуєте себе краще. Quick Fit– набір вправ для перерви з користю для організму.