Знижки на додатки в App Store | 18 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Gnumz: Masters of Defense TD

Стратегічна гра, побудована навколо захисту вежі та захоплюючого протистояння армії суперників. Понад 80 захоплюючих рівнів та відмінна графіка.

Gnumz: Masters of Defense TD
Gnumz: Masters of Defense TD
Developer: 8Floor
Price: USD 2.99+

Slayin

Неймовірне занурення в світ ретро та RPG з класичним геймплеєм, піксельною графікою і хвилею ностальгії. Ваш iOS-девайс перетвориться в зручний геймпад, і відірватися від гри Slayin ви вже не зможете.

Slayin
Slayin
Price: USD 0.99+

Rotate

Мінімалістична головоломка для розвитку зорового сприйняття. Поєднуйте фігури, кольори і повертайте геометричні об’єкти в суворій послідовності.

The app was not found in the store. 🙁

Noizio

Додаток для релаксації і заспокоєння нервової системи. У Noizio ви знайдете десятки всіляких звукових ефектів і зможете перенести живу природу в ваші колонки або навушники.

Frame Artist Pro

Продумана до дрібниць програма, яка дозволяє створювати ефектні колажі з десятків фотографій. Зручні інструменти для обробки та висока швидкодія.