Знижки на додатки в App Store | 17 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

The Pedestal

Допоможи молодому ніндзя Акіра перейти через безжальні хвилі сюрікенів і заточених кіс. Він повинен перехитрити супротивників і виконати мрію свого життя – стати Сенсеєм. Правила прості – один п’єдестал, три хвилини, один переможець. Звучить легко? Подумай ще раз. Гра була натхненна східною культурою і розповідями знаменитого письменника Едгара Аллана По.

The Pedestal
The Pedestal
Developer: Daniel Ivanov
Price: USD 0.99

iDaggers

Будьте готові відчайдушно кидати кинджали протягом декількох годин. iDaggers – це гра, яка буде кидати вам виклик. Впораєтеся? Якщо атмосфера в грі нагріється, виклич свою Фею для уповільнення рухів і дай волю скаженому шквалу лез. Вас чекають дванадцять видів зброї, безліч милих лиходіїв, двадцять насичених саундтреків, сім босів, зручне та зрозуміле управління, підказки, різні досягнення і таблиця лідерів Game Center і багато багато іншого.

iDaggers
iDaggers
Developer: REANIX
Price: Free+
iDaggersHD
iDaggersHD
Developer: REANIX
Price: USD 0.99+

Compass++ Pro

Додаток Compass пропонує унікальні HD-теми компаса для iPhone і iPad. iPad має вбудований цифровий компас, однак додатка для його використання на пристрої немає, і розробники програми допоможуть вам вирішити цю проблему. Тепер ви ніколи не заблукаєте, а компас буде дуже стильним. Проводьте пальцем по екрану вправо або вліво і перемикайтеся між сімома красивими темами. Додаток підтримує графіку Retina на пристроях iPhone і iPad.

The app was not found in the store. 🙁