Знижки на додатки в App Store | 15 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі додатків діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Heavy Blade

Гра, в якій важкий меч – дійсно вагомий аргумент. Нехай графіка вас не бентежить, геймплей дійсно захоплюючий.

Heavy Blade
Developer: Chris Egerter
Price: USD 0.99

Space Marshals

Тактичний шутер з видом зверху, в якому маршал Бертон полює на небезпечних втікачів після катастрофічної втечі з в’язниці у відкритому космосі. Відмінна гра з непоганим сюжетом і яскравими персонажами.

Space Marshals
Developer: Pixelbite
Price: USD 3.99

“HOOK”

Мінімалістична головоломка про ланцюг. До екзамену з електричних ланцюгів ви звичайно з нею не підготуєтеся, але ерудицію підтягнете.

Developer: Maciej Targoni
Price: USD 0.99

Deemo

Deemo – загадковий персонаж, самотньо живе в замку на краю світів. Неймовірне поєднання музичної гри та історії в стилі фентезі, оформлене малюнками від руки і галереєю-розповіддю, з повним ефектом гри на справжньому піаніно.

Deemo
Price: USD 1.99+

Hatchi

Додаток в ретро-стилі для iPhone, який напевно викличе ностальгію у всіх, хто доглядав за віртуальними тамагочі в далеких дев’яностих, коли ці електронні вихованці були на вершині популярності. Присутня навіть версія для Apple Watch.

BADLAND 2

Зустрічайте продовження пригодницького екшену BADLAND – Кращої гри року для Apple! Вибір редакторів Apple по всьому світу, та ще й зі знижкою.

BADLAND 2
Developer: Frogmind
Price: USD 3.99