Знижки на додатки в App Store | 13 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Phone Drive

Коли потрібно передати файли з вашого Mac або ПК на iPhone, зовсім не обов’язково підключати його кабелем до комп’ютера. Досить встановити додаток Phone Drive, і ви зможете обмінюватися файлами через Wi-Fi. До ваших послуг переглядач документів і зображень, музичний плеєр, диктофон, текстовий редактор і файловий менеджер.

Phone Drive
Phone Drive
Price: USD 1.99+

Fitness and Bodybuilding

Всім, хто вирішив привести себе в форму, буде корисним даний додаток. Він стане для вас майже персональним тренером, адже в ньому містяться докладні описи самих різних вправ. Всі ваші тренування записуються, і в майбутньому ви зможете відслідковувати свій прогрес.

The app was not found in the store. 🙁

Geometry Wars 3: Dimensions Evolved

Сучасна інтерпретація старих аркадних шутерів з дотриманням кращих традицій жанру. Пілотуючи невеликий космічний човник, нам потрібно виживати в холодному і небезпечному геометричному світі. З усіх боків нас хочуть протаранити або обстріляти ворожі штурмовики. Всім знайомий такий тип ігор в двомірному просторі. Geometry Wars 3 відрізняється від них тривимірність.

Lost Souls: Enchanted Paintings

Захоплююча адвенчура, в якій нам доведеться шукати зниклого хлопчика. Поліція і ФБР збилися з ніг, але так і не досягли результатів, і тепер матері дитини залишається тільки відправитися на пошуки самій. Вона вдається до допомоги потойбічних сил в надії на те, що вони допоможуть їй возз’єднатися із зниклим сином.

MyBrushes Pro

У iPad просто приголомшливий екран, і гріх не скористатися ним для малювання. MyBrushes – одне з найпопулярніших додатків для цього. У ньому є полотно необмежених розмірів, імпорт і обробка зображень, багатий набір інструментів і, звичайно ж, підтримка чутливих до натиснення стилусів. Малюйте і діліться своїми шедеврами з друзями.