Знижки на додатки в App Store | 12 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Space Marshals

Тактичний шутер з видом зверху, в якому намішано елементи sci-fi і мотиви Дикого Заходу. Вам доведеться очолити команду маршалів, які будуть боротися проти найзапекліших космічних злочинців і всякої інопланетної нечисті. Гра дивує цікавим геймплеєм, продуманою тактичною складовою і досить глибоким ігровим процесом.

Space Marshals
Space Marshals
Developer: Pixelbite
Price: USD 3.99

Lost Journey

Отримавши безліч нагород медитативна головоломка про дівчину, яка щороку збирає по частинкам свої спогади. Надихаючі пейзажі, приємна музика і безтурботний геймплей дозволять вам відволіктися від буденності і забути про проблеми.

Weather Now

У iOS є стандартний погодний додаток, але його можливості не йдуть ні в яке порівняння з тим, що можуть сторонні утиліти. Weather Now показує погоду в будь-якій точці земної кулі в режимі реального часу. Температура, вологість, опади, швидкість вітру і багато, багато іншого візуалізується на 3D-глобусі, який можна крутити і масштабувати для зручного перегляду.

Weather Now Accurate Forecast
Weather Now Accurate Forecast
Developer: DeluxeWare
Price: USD 4.99+

xPlan

Менеджер проектів для iPad, який стане в нагоді керівникам, які бажають управляти всіма справами прямо з планшета. Має зручний інтуїтивний інтерфейс і безліч функцій, включаючи відстеження завдань і калькуляцію вартості проектів.

The app was not found in the store. 🙁