Знижки на додатки в App Store | 1 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі додатків діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Fiete

Серія прекрасно ілюстрованих інтерактивних книжок. Разом з морячком Фіте малюки вирушать в пригоди, виконають різні завдання для розвитку логіки, навчаться рахувати, а також просто повеселяться.

Fiete Match
Price: USD 0.99
Fiete Farm
Price: USD 1.99

Quick Fit

Додаток, який допоможе в тренуваннях по модній нині 7-хвилинній програмі. Quick Fit містить 12 інтенсивних вправ по 30 секунд з докладними відео і голосовими підказками. Підтримує відстеження прогресу тренувань і втрати ваги.

5coins

Багато з нас намагалися вести облік своїх фінансів, але закидали цю справу через складність додатків-менеджерів. З 5coins у вас є всі шанси на успіх, адже програма володіє легким інтерфейсом та інтуїтивною процедурою додавання, але в той же час не обділена статистикою і синхронізацією з iCloud.

5coins Expense
Developer: Yuzhou Zhu
Price: USD 1.99

Cut the Rope 2

Всім відома головоломка про вічно голодному монстрики Ам Няма. Його запас солодощів був розграбований павуками-ласунами. Якщо забули, то нагадаємо: допомогти Ам Няму повернути цукерки на законне місце і помститися повинні саме ви.

Cut the Rope 2
Price: USD 1.99+