Які запчастини iPhone 5s підходять для iPhone SE

Ми вже встигли багато чого дізнатися про новенький iPhone SE. Тепер же за нього взявся ресурс iFixit, девайс потрапив до умілих ручок його майстрів. Ремонтопридатність смартфона оцінили в 6 балів з 10, але можливостей відремонтувати iPhone SE набагато більше.

iPhone SE

Ряд комплектуючих підходять для заміни таких у iPhone SE за умови, що ви знайшли гарного «донора» в лиці iPhone 5s. З «дідка» в новинку можна встановити:

  1. Екран – він точно такий же. За фронтальною камерою ховається 1,2-мегапіксельний сенсор для Селфі.
  2. Touch ID – це питання мучило багатьох потенційних покупців. В iPhone SE встановлений сканер відбитків пальців першого покоління. Точно такий же, як і в iPhone 5s.
  3. Динаміки – розмовний і основний.
  4. Вібромотор – також обійшовся без змін.
  5. Лоток Sim-карти – без змін.

А ось акумулятор в новій модель Apple встановила більш ємний: 1624 мАг проти 1560 у моделі iPhone 5s, та й роз’єм для його підключення у оновленого iPhone SE інший. Зазнав незначних змін і Lightning-коннектор. Заміні з 4-дюймового попередника він не підлягає.

Якщо врахувати, що вартість комплектуючих на застарілі пристрої значно нижче флагманів, в разі поломки, полагодити iPhone SE можна з мінімальними витратами. Зрозуміло, якщо цим не будуть користуватися сервісні центри.

За матеріалами 9TO5Mac