Як відрізнити оригінальний кабель Lightning від підробки

Коли кабель для вашого iPhone чи iPad зіпсується, а рано чи пізно це трапиться, вам доведеться знайти йому заміну. Ви можете вибрати один з кабелів різних виробників, можете купити оригінальний кабель від Apple, а можете купити китайський кабель, чого ми, звичайно, не рекомендуємо вам робити. Але як бути впевненим в тому, що ви купили саме оригінальний кабель, а не китайську підробку? Ми постараємося в цьому допомогти.

Думаю, вам не потрібно пояснювати, чому не рекомендується використовувати китайські кабелі для зарядки iPhone та iPad. У найкращому разі він сам зламається досить швидко без шкоди для вашого смартфона. У гіршому випадку через економію на аксесуарах ви можете зламати свій дорогий ґаджет.

Зверніть увагу на вартість і упаковку вашого кабеля. На упаковці кабелів сторонніх виробників ви знайдете емблему MFi. Зрозуміло, нічого не заважає використовувати цю ж емблему на упаковках неоригінальних кабелів, і тут в хід йде здоровий глузд. Пам’ятайте, що ви не зможете купити хороший якісний кабель за 50-100 гривень або дешевше.

Що стосується оригінальних кабелів від Apple, на них обов’язково повинне красуватися повідомлення «Designed by Apple in California», а також «Assembled in China», «Assembed in Vietnam» або «Indústria Brasileira». Після цього напису на оригінальному кабелі ви знайдете 12-значний серійний номер. Весь цей текст ви знайдете на оригінальному кабелі на відстані близько 18 сантиметрів від USB-коннектора.

Lightning

Також ви можете перевірити Lightning-коннектор. В першу чергу ви повинні переконатися в тому, що все зроблено досить якісно.

Lightning

Точно так же ви можете перевірити USB-конектор. Упевнена, ви зможете зрозуміти, як повинні виглядати якісні речі.

Lightning