Як працює подвійна камера Leica в смартфоні Huawei P9

На цьому тижні Huawei представила нові флагмани P9 і P9 Plus. Створені разом з Leica, смартфони з подвійною камерою повинні змінити уявлення користувачів про мобільну фотографію. На презентації Huawei кілька разів зверталася до камери iPhone 6s, намагаючись продемонструвати перевагу своїх продуктів.

Розроблена спільно з німецьким брендом Leica камера P9 складається з двох 12-мегапіксельних камер, одна з яких знімає кольорові фото і відео, а інша – тільки чорно-біле. Модулі працюють спільно, забезпечуючи покращену якість фото і відео з низьким рівнем «цифрового шуму» в умовах недостатнього освітлення. Як розповіли в Huawei, особливості влаштування подвійної камери дозволяють при зйомці захоплювати більше світла і деталей. За заявою компанії, за рахунок другої камери P9 захоплює на 270% більше світла, ніж камера iPhone 6s.

Huawei P9

Під час зйомки можна вибрати один з трьох режимів зйомки: Standard (стандартний), Vivid Colors (яскраві фарби) та Smooth Colors (м’які кольори). Завдяки калібруванню параметрів камери, кожен режим забезпечує специфічний колір та стиль кадру, властивий Leica. Монохромний режим дозволяє створювати чорно-білі знімки, при цьому спрацьовує тільки один з двох сенсорів.

У Huawei P9 використовується технологія Hybrid Focus для прискорення фотозйомки. Смартфон використовує технологію лазерного фокусування і обчислення глибини і контрасту. Можливість зйомки з широкою діафрагмою дозволяє експериментувати з візуальними ефектами. Зокрема, камера Р9 дозволяє створювати боке і інші візуальні ефекти з глибиною різкості, при цьому ключовий об’єкт залишається у фокусі.

image nor Processed with VSCO with c8 preset image nor nor cofДруга камера дозволила Huawei вмістити оптичні елементи смартфона всередині корпусу. Це дійсно великий плюс технології. З іншого боку, представлені фотографії не дозволяють судити про якість зйомки, варто дочекатися порівняльних фотосесій, щоб говорити про переваги подвійної камери Huawei.