Xiaomi Mi5 дозволяє дивитися відео протягом 25 годин на одному заряді

Новий флагманський смартфон від компанії Xiaomi виділяється потужною “начинкою” і невисокою ціною. За минулий з моменту анонса час журналісти вже встигли познайомитися з Xiaomi Mi5 ближче, перевіривши його продуктивність і можливості камери. Але днями автори порталу fonearena вирішили перевірити ще один важливий параметр – час автономної роботи.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi5 оснащений 5,15-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, процесором Snapdragon 820 і акумулятором ємністю 3 000 мАг. Крім цього смартфон підтримує технологію Quick Charge 3.0, яка дозволяє підвищити швидкість зарядки батареї.

Що стосується тестів на час автономної роботи, то в деяких ситуаціях Xiaomi Mi5 показав себе краще за більшість конкурентів. Наприклад, в режимі відтворення відео апарат може пропрацювати більше 25 годин. Для порівняння, результат Galaxy S7 становить 16 годин 41 хвилина.

Однак є ситуації, коли Xiaomi Mi5 програє більш іменитим конкурентам. Наприклад, Galaxy S7 Edge дозволяє своїм власникам довше серфити в Мережі.

Джерело інформації: fonearena