Windows 10 отримає аналог функції Handoff з OS X

Microsoft має намір розвивати функцію Continuum, що перетворює смартфони в комп’ютери, а комп’ютери в планшети. У число можливих нововведень увійде підтримка додатків у вікнах, проте цим справа не обмежиться. Ще минулого місяця пройшов слух, що оновлення Windows 10 Anniversary Update принесе з собою аналог функції Handoff, реалізованої в операційній системі OS X.

Handoff дозволяє почати роботу на iPhone або iPad, а продовжити її на Mac, наприклад, можна почати писати повідомлення на смартфоні, після чого відправити його з комп’ютера, або навпаки. Схема працює з різними додатками.

Тепер же в Мережі з’явилося підтвердження даного слуху у вигляді зображення відповідного розділу налаштувань поточної збірки Windows 10 Redstone для розробників. Функція отримала назву «Продовжити там, де зупинився» (Pick up where I left off).

Сенс той же: користувач працює, наприклад, в браузері на ПК, закриває його, відкриває на смартфоні і продовжує з того ж місця, де зупинився. Функція буде працювати і в зворотному напрямку, зі смартфона на комп’ютер. Додатком “браузер” вона не буден обмежена, те ж саме відноситься до карт і інших програм.

Як видно на представленому зображенні, користувач може включити можливість продовжити роботу на інших пристроях, які пов’язані з персональним комп’ютером через Bluetooth. За задумом Microsoft, це підвищить ступінь інтеграції між ПК і смартфонами на Windows 10, що спочатку і було головним завданням цієї системи.

Персональний помічник Cortana буде нагадувати людині про те, що він зможе, наприклад, завершити на комп’ютері справу, яка була розпочата на смартфоні.

Джерело інформації: Redmond Pie