В Android N вдосконалена система сповіщень

Нова попередня версія Android N Developer Preview 2 для розробників принесла безліч виправлень і нововведень, в числі яких підтримка міжплатформного інтерфейсу API Vulkan, що дозволяє отримати доступ до графічної підсистеми для підвищення продуктивності. Крім того, зміни торкнулися і системи сповіщення, які тепер мають шість рівнів “значимості” (в першій версії Developer Preview їх було п’ять).

xFDhrx8FpUNDR9OVPMnjfW4UL3WRR2EuJa9HVQ9deUxadYz0Bbz1qqo5d

Список рівнів “значущості” сповіщень включає:

– заблоковані (Blocked) – оповіщення не відображаються;

– мінімальна значимість (Min importance) – беззвучно відображаються з самого низу списку;

– низька значимість (Low importance) – оповіщення довільно показуються в списку без звукового сигналу;

– помірна значимість (Normal importance) – відображаються в супроводі звукового сигналу;

– висока значимість (High importance) – виділяються в списку і супроводжуються звуковим сигналом;

– екстрена значимість (Urgent importance) – відображаються першим рядком у списку, виділяються і супроводжуються звуковим сигналом.

Іншим нововведенням стала можливість швидкої відповіді на оповіщення Quick Reply. Сповіщення розгортатимуться по команді, після чого у користувача буде можливість моментально відповідати на них.

xFDhrz2Gx132i87p57z1Oz0nWvgdB1xz1G53z0z2RVRIRAIv4ajtu7GQ103hIvChxz2siNz0B8FYWFJMoAz1cBPle

Функцію можна відключити, вибравши пункт “Hide sensitive notification content”. Для повноцінної роботи системи слід вибрати “Show all notification content” і клацнути по “If device is locked, prevent typing replies or other text in notifications”.

xFDhpRkXOOAh3Mu7Ih6cBz0tz0DirG1osUd63DX1x9KFeGB7Lq4nYiWgQ3JH0OfmtHVRAn

Google не припиняє вдосконалювати свою операційну систему Android N, яка, згідно з деякими чутками, може отримати назву Nutella. Всі подробиці про нову операційну систему будуть розкриті на конференції Google I/O 2016. Вихід фінальної версії Android N очікується не раніше третього кварталу 2016 року.

 

Джерело інформації: androidpolice