Стала доступна Android N Developer Preview 2

Google не так давно сильно здивувала нас, не дочекавшись старту конференції Google I/O, випустивши першу версію Android N Developer Preview. Ще не всі встигли з нею познайомитися, а компанія вже готова запропонувати вам завантажити і встановити на свій Nexus Android N Developer Preview 2. Якщо вам ця пропозицію здається привабливою, ми нагадаємо, що не рекомендується встановлювати предрелізну версію Android на пристрій, необхідний вам для роботи.

Нова збірка вийшла під номером NPC91K. Знайти потрібний файл прошивки для свого пристрою ви можете на спеціальній сторінці сайту для розробників.

Якщо ваш пристрій працює на першій збірці Android N для розробників, в такому випадку ви можете оновити версію використовуючи файли OTA-оновлення, які Google також надає.

Ми обов’язково в подробицях розповімо про нововведення другої версії Android N для розробників. Вам варто знати, що в ній виправлені деякі баги, включаючи проблему з підключенням до прихованих точок доступу Wi-Fi і проблему роботи режиму багатовіконності.

Нова версія підтримує нові API, включаючи Vulkan 3D API, який дозволяє розробникам безпосередньо задіяти можливості GPU. За словами Google, використання цього API забезпечить істотний приріст в продуктивності для складних графічних додатків.

Якщо ви не є розробником, для вас найпомітнішим нововведенням Android N Developer Preview 2 стануть нові емодзі.