Секрети камери нового HTC

Презентація довгоочікуваного флагмана тайванської HTC відбудеться в найближчий вівторок – 12 квітня. З огляду на далеко не найкращий стан компанії, важливість анонсу неймовірно велика. У зв’язку з цим співробітники виробника намагаються зацікавити потенційних покупців і привернути увагу до заходу в цілому. Робиться це в тому числі завдяки відеотизеру. Кілька тижнів тому з’являлись ролики, присвячені камері та стереодинамікам пристрою. Сьогоднішній випадок – не виняток, проте в ньому міститься прихована згадка характеристик камери смартфона. Якою вона буде? Давайте дізнаємося.

Характеристики ще не анонсованого смартфона не є секретом. Очікується, що передня частина смартфона отримає 5,1-дюймовий Super LCD 5 дисплей з роздільною здатністю 2560 х 1440 пікселів, а також стереодинаміки. Крім цього, можна чекати чіпсета Snapdragon 820 з чотирьохядерним центральним процесором і графічним Adreno 530. Нарешті, обсяг оперативної пам’яті складе 4 ГБ, в той час як відповідати за плавну роботу буде попередньо встановлений Android 6.0.1.

Що стосується камери, чутки обіцяють 12,3-мегапіксельну основну UltraPixel камеру і 5-мегапіксельну – фронтальну. Заради акцентування уваги на ній співробітники створили відеоролик. Його сенс досить простий: HTC 10 створюватиме кращі знімки, коли-небудь доступні на смартфонах. Ось і сам ролик.

Однак не обійшлося без цікавого факту. Як повідомляють представники ресурсу phonearena, на тридцятій секунді відео продемонстрований аркуш паперу, у правому верхньому кутку якого містяться цікаві дані.

HTC-10-Camera-Specs

Йдеться про UltraPixel-сенсор, наявності системи оптичної стабілізації зображення і вмінню записувати 4K-відео.

Досить незвичний хід, чи не так? Схоже, HTC 10 дійсно обзаведеться гідною камерою. Чи достатньо цього для того, щоб ви придбали даний смартфон? Поділіться своїми відповідями в коментарях.